Kiired veetilgad

KIIRED PIISAD – KASULIK AVASTUS

Klaas – üks parimaid materjale dušikabiinide valmistamiseks, kuna see on tugev ja laseb hästi valgust läbi. Kuid ebatasase pinna tõttu (umbes 50 000 mikroskoopilist lohukest ruutsentimeetril) ja keemilise struktuuri tõttu, pole naturaalne klaas vastupidav vee toimele. Klaas hoiab niiskust, vees lahustunud soolad settivad klaasi pinnale ja seetõttu väheneb klaasi läbipaistvus.

Vee intensiivse mõju tõttu algab klaasi korrosioon. Mida kauem korrosioon mõjutab klaasi, seda rohkem koguneb klaasi pinnale mustust. Sellist klaasi on aja möödudes üha raskem puhastada ning puhastamise tulemusega ei jääda rahule.Korrosioon mõjutab klaasi isegi sel juhul, kui vett on puhastatud (välja arvatud destilleeritud vesi).

Kiired piisad – see on uus tehnoloogia, mis kaitseb dušikabiini klaasi vee mõju eest. See tehnoloogia annab materjalile täiendavaid omadusi: klaas muutub kriimustuskindlaks ja on kergesti puhastatav.

Vesi jääb klaasile molekulidevahelise tõmbejõu tõttu, niinimetatud pindpinevuse tõttu. Kattes klaasi pinna vastava kihiga, kaob veemolekulide otsene kokkupuude klaasiga. Veepiisad muutuvad kuulikesteks, sest pind tõrjub neid.

Klaasi pind tõrjub vett ja mustust, seetõttu muutub selle puhastamine kuni 90 protsenti lihtsamaks

Translate »